День народження На пейнтболі чи лазертазі. А краще разом;)

Instagram YouTube Telegram

Яке св’ято без активних ігор? Пейнтбол чи лазертаг, а краще те і те разом. Це ідеальний варіант, щоб задовільнити вічний “бігатель” та “пригатель” самої енергійної дитини.
Гру проводить досвідчений інструктор. Який: зустріне Вас, переодягне в форму, видасть додатковий захист для діток. Прочитає інструктаж, та слідкуватиме за виконанням правил, в першу чергу безпеки. Діти в надійних руках, а Вам залишається відпочивати в альтанках або приєднатись до гри!

Все що необхідно подзвонити за номером +38093916-70-60 та замовити гру!

Пейнтбол це не тільки доросла розвага. Ми використовуємо сучасне спорядження, що грають навіть діти від 8 років. А найменшим доступна гра в лазертаг та гідробол від 4 років.

Доречі, рекомендуємо замовити одразу дві розваги. Пейнтбол+лазертаг, або навіть три. Пейнтбол+лазертаг+ квест. Залишиться тільки нагодувати щастливих дітей в наших альтанках, та розвести по домам.

Дощова погода чи вечірня пора не проблема, адже у нас є пейнтбольна локація та лазертаг арена в приміщенні із освітленням! Також там є банкетний зал.

Пейнтбольний майначик в ТРЦ Панорама

Вартість гри становить від 300 грн з людини включено: Прокат спорядження (форма, маска стандатр, пейнтбольний маркер) та 100 куль.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАРИФ СТАНДАРТНИЙ 550грн включено: 300 куль для кожного. Це саме той комплект якого достатньо для гри на 60-90хвилин.

Додатково :

Тематичні запрошення 30 грн/шт

Додатковий захист (Жилет та захист паху по 50грн.)

Додаткові 100 куль -150грн.

Гра в лазерта, квест, гідробол від 300грн/год/люд.

Оренда альтанки до 20:00 – 500грн.

Піньята від 499 грн

Фото/відео зйомка від 1200 грн

Фотозона від 2000 грн

Святковий торт від 1200 грн


Call Now Buttonподзвонити