День народження На пейнтболі чи лазертазі. А краще разом;)

Instagram YouTube Telegram

Яке св’ято без активних ігор? Пейнтбол чи лазертаг, а краще те і те разом. Це ідеальний варіант, щоб задовільнити вічний “бігатель” та “пригатель” самої енергійної дитини.
Гру проводить досвідчений інструктор. Який: зустріне Вас, переодягне в форму, видасть додатковий захист для діток. Прочитає інструктаж, та слідкуватиме за виконанням правил, в першу чергу безпеки. Діти в надійних руках, а Вам залишається відпочивати в альтанках або приєднатись до гри!

Все що необхідно подзвонити за номером 099 277 07 71 та замовити гру!

Пейнтбол це не тільки доросла розвага. Ми використовуємо сучасне спорядження, що грають навіть діти від 8 років. А найменшим доступна гра в лазертаг та гідробол від 4 років.

Доречі, рекомендуємо замовити одразу дві розваги. Пейнтбол+лазертаг, або навіть три. Пейнтбол+лазертаг+ квест. Залишиться тільки нагодувати щастливих дітей в наших альтанках, та розвести по домам.

Дощова погода чи вечірня пора не проблема, адже у нас є пейнтбольна локація та лазертаг арена в приміщенні із освітленням! Також там є банкетний зал.

Пейнтбольний майначик в ТРЦ Панорама

Вартість гри становить від 300 грн з людини включено: Прокат спорядження (форма, маска стандатр, пейнтбольний маркер) та 100 куль.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАРИФ СТАНДАРТНИЙ 550грн включено: 300 куль для кожного. Це саме той комплект якого достатньо для гри на 60-90хвилин.

Додатково :

Тематичні запрошення 30 грн/шт

Додатковий захист (Жилет та захист паху по 50грн.)

Додаткові 100 куль -150грн.

Гра в лазерта, квест, гідробол від 300грн/год/люд.

Оренда альтанки до 20:00 – 500грн.

Піньята від 499 грн

Фото/відео зйомка від 1200 грн

Фотозона від 2000 грн

Святковий торт від 1200 грн


Call Now Buttonподзвонити